** IN MEMORIAM PAUL VAN DIJK **

Met grote schrik en ontsteltenis vernamen we dat Paul is overleden.
Hij was een heel fijn en kundig man met een groot hart voor al het moois in en om Oosterhout, zeker op het gebied van water, natuur en landschap.
Paul is vanaf de oprichting van de Stichting De Heilige Driehoek bij onze stichting betrokken geweest. Hij schreef mee aan het boek ‘De Heilige Driehoek, kloosterenclave te Oosterhout’, maakte voor ons een ‘Groen- en Beheersplan’, stond ons bij in lastige kwesties als bestemmingsplannen en omgevingsvisies, en trad op als onze adviseur bij de totstandkoming van de natuurbegraafplaats. Wij hebben hem leren kennen als een man die een warme positief-kritische betrokkenheid combineerde met een grote inhoudelijke deskundigheid en volstrekte integriteit. Wij konden altijd op hem rekenen, zijn deskundigheid was voor ons een groot en welkom geschenk. Hij heeft voor onze stichting veel betekend en was bovendien een heel aimabele man. Wij zullen hem erg missen.

Bestuur Stichting De Heilige Driehoek

Cock Gorisse, voorzitter